Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy. SPORT-PLUS
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wpłaty za naukę pływania i obozy - PKO S.A. 

69 1240 3480 1111 0010 7261 2685

www.facebook.com/plywanieSPORTPLUS

KONTAKT

Adres

Sport Plus Tomasz Wichowski ,

ul. Jarzębinowa 3/68,

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 8261940367

508-097-449

sport.plus@wp.pl

TELEFON KONTAKTOWY

Tomasz Wichowski

E-MAIL

TELEFON KONTAKTOWY BIURO
PN-PT w godz. 09:00 - 18:00

575-457-957

SEKCJA PŁYWACKO-RATOWNICZA  SPORT  PLUS

 

W związku z dużym zainteresowaniem nauką pływania na terenie powiatu nowodworskiego Szkoła pływania Sport-Plus postanowiła stworzyć sekcję pływacko- ratowniczą dla dzieci i młodzieży. Sekcja zaczęła działać od  01marca 2016 roku, ma na celu kształcenie przyszłych ratowników, miłośników pływania i ratownictwa wodnego . Chcemy rozwijać piękno pływania oraz potrzebę społecznej pomocy w zakresie ratownictwa wodnego poprzez naukę, organizowanie i udział w zawodach pływackich oraz zawodach ratownictwa wodnego. Będziemy dążyć do tego, aby nasi podopieczni odnosili sukcesy, nie tylko na terenie powiatu nowodworskiego, ale również na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Nasi instruktorzy to pasjonaci o szerokiej wiedzy w zakresie metodyki nauczania, doskonalenia pływania jak i  ratownictwa wodnego.

     Zajęcia prowadzone będą na nowodworskiej pływalni oraz na wodach otwartych przez instruktora pierwszej pomocy przedmedycznej P. Agnieszkę Ostrowską i instruktora pływania P. Tomasza Wichowskiego.

Wspólnie z Urzędem Miasta Nowy Dwór Mazowiecki, który głównie finansuje naszą sekcję pływacko-ratowniczą, udało nam się stworzyć odpowiednie zaplecze sportowe, zabezpieczyć w sprzęt potrzebny do nauki. Niemniej jednak, koszty nauki pływania, wynajęcia basenu, organizowania wyjazdów, są dość wysokie, dlatego zachęcamy wszystkie firmy chcące wspomóc naszą sekcję do aktywności. Wspólnie pozwólmy realizować się naszym dzieciom i spełniać ich marzenia.